statystyki szczegółowe

Aktualności

LIGA : GŁUCHOWIANKA 3:0(0:0) SZIK WOLA RAFAŁOWSKA

• autor: gluchowianka, 2017-05-30 11:39

W ostatnią niedziele nasz drużyna po sukcesie w Markowej spotkała się z niżej notowanym rywalem SZIK WOLA RAFAŁOWSKA. Pomimo różnicy jaka nas dzieli w tabeli w pierwszej połowie to my graliśmy jakbyśmy okupowali dolną część tabeli i mogło się to dla nas bardzo źle skończyć. Byliśmy ospali, powolni i mniej waleczni od przeciwnika, co zaowocowało kilkoma dogodnymi sytuacjami dla SZIK-a. Na nasze szczęście goście nie potrafili wykorzystać swojej przewagi i do przerwy mieliśmy wynik 0:0. Druga połowa to już całkiem inna gra naszej drużyny i już na 1 bramkę nie trzeba było długo czekać w 60 min faulowany jest w polu karnym T.Ruda i rzut karny na bramkę zamienia R.Wanowicz. Druga bramka już 10 min później i tym razem doskonałą asystą popisuje się R.Wanowicz a wykańcza całą akcje S.Bąk. Trzecia bramka to niesamowita akcja Ł.Trojnara, który popisał się doskonałą techniką i idealnie obsłużył w polu karnym T.Ruda, który strzela gola. Podsumowując po kiepskiej pierwszej połowie i reprymendzie trenera w przerwie, potrafiliśmy się podnieść w tym meczu i wywalczyć jakże cenne 3pkt z przeciwnikiem, który pomimo kiepskiej pozycji w tabeli w rundzie wiosennej pokazuję że potrafi bardzo dobrze grać w piłkę.