GŁUCHOWIANKA 1:0 POLONIA HYŻNE

LIGA : GŁUCHOWIANKA 2:0(1:0) GALICJA CHMIELNIK

• autor: gluchowianka, 2016-11-08 12:20

Ostatni mecz rundy był dla nas jednym z najtrudniejszych jaki nam przyszło rozegrać. Z powodu braków kadrowych (kontuzje) jakie nas nie omijają od dłuższego czasu na ławce rezerwowych mieliśmy tylko 3 zawodników a w pierwszym składzie zagrali zawodnicy, którzy mieli w tej rundzie bardzo mało minut gry. Nie mieliśmy wyjścia i przyjęliśmy taką a nie inną taktykę, pozwalając gościom na prowadzenie i kontrolowanie gry od pierwszej do ostatniej minuty. Ten mecz pokazał co to znaczy monolit w obronie. Mimo ogromnego posiadania piłki CHMIELNIK nie stworzył ani jednej groźnej sytuacji oprócz kilku niecelnych strzałów z daleka. My skupiliśmy się na defensywie ale sporadycznie wyprowadzaliśmy kontry. Dwie z nich zamieniliśmy na bramki. Pierwsza jest zasługą S.Bąka, który z każdym meczem mimo młodego wieku bierze na siebie coraz więcej obowiązków zarówno a ataku jak i obronie. Druga bramka to dzieło S.Kłapsy, który rajdem przez pół boiska pokonał bez przeszkód bramkarza gości.

Podsumowując rundę jesienną możemy być bardzo zadowoleni z naszej postawy. Zajęliśmy 4 miejsce z stratą 1pkt do drugiego miejsca i 4 do pierwszego, a przy tak poważnych kontuzjach jakie spotkały naszych kluczowych zawodników oraz nieodpowiedzialnym zachowaniu kilku innych, którzy nas opuścili w trakcie rundy, to duży sukces naszego Trenera, że potrafił tak to wszystko poukładać.