statystyki szczegółowe

Aktualności

LIGA : WÓLKA PODLEŚNA 4:4(2:2) GŁUCHOWIANKA

• autor: gluchowianka, 2016-04-11 09:56

W II kolejce przyszło się nam zmierzyć z drużyną Wólki Podleśnej. W rundzie jesiennej po dobrych 70min w naszym wykonaniu niestety ulegliśmy na własnym terenie 1:4. Tym meczem chcieliśmy się zrewanżować za tamtą porażkę i pokazać że po dobrym meczu w Markowej możemy to powtórzyć w kolejnym spotkaniu. Od samego początku staraliśmy się wywierać pressing na obrońcach gospodarzy i już 4 min i T.Ruda po błędzie bramkarza zdobywa dla nas bramkę. Nie mogliśmy się cieszyć prowadzeniem zbyt długo bo po dwóch błędach w grze obronnej straciliśmy 2 bramki. Jeszcze przed przerwą udało się nam wyrównać po rzucie wolnym piłkę przed siebie odbija bramkarz i najszybciej do niej dopada A.Wierzbiński i strzałem pod poprzeczkę ustala wynik do przerwy na 2:2.

więcej...

Po przerwie wyszliśmy już bardziej pewni przede wszystkim w obronie i dzięki takiej grze szybko przechodziliśmy do ataku gdzie rządzili nasi napastnicy. Nie trzeba było długo czekać i znów T.Ruda strzela swojego drugiego gola w tym meczu i mamy 2:3. 5 min później po rzucie rożnym strzelamy 4 bramkę po dośrodkowaniu K.Sierpińskiego nogę przykłada R.Wanowicz. Nasza gra była dobra i wydawać się mogło że w tym meczu nic nie może się już stać. I tak było do 80min gdzie po kontrowersyjnej decyzji Sędziego gospodarze otrzymali rzut karny i mamy 3:4. Od tej pory zostaliśmy trochę zepchnięci do defensywy ale mieliśmy swoje sytuację na zdobycie kolejnych goli niestety jak to w piłce bywa niewykorzystane sytuację lubią się mścić i w doliczonym już czasie gry w 93min straciliśmy bramkę na 4:4, która zabrała nam jakże cenne 2 pkt. Mimo straty punktów w kolejnym meczu pokazaliśmy się z dobrej strony za co trzeba pochwalić całą drużynę.