statystyki szczegółowe

Aktualności

LIGA : START BRZÓZA STADNICKA 1:2(0:0) GŁUCHOWIANKA

• autor: gluchowianka, 2015-10-13 11:30

W IX kolejce naszej drużynie przyszło się zmierzyć z spadkowiczem z okręgówki - Brzóza Stadnicka. W tym meczu znów nie mogliśmy skorzystać z wszystkich zawodników. Niestety ale dla tak wąskiej kadry jaką posiadamy nieobecność 5 kluczowych zawodników to dramat. Mimo takich strat pojechaliśmy na mecz z nastawieniem że tanio skóry nie sprzedamy. Na rezerwie mieliśmy 3 zawodników, którzy jak się później okazało w znacznym stopniu przyczynili się do nieoczekiwanego zwycięstwa naszej drużyny 1:2.

więcej...

Pierwsza połowa to zdecydowana gra gospodarzy od samego początku narzucili swój styl gry i kontrolowali sytuację na boisku. Nasz ekipa dzielnie odpierała ataki BRZÓZY i w nie jednej sytuacji wyśmienicie interweniował nasz bramkarz dając nam tym samy kopa aby walczyć do upadłego. Nasze poczynania ograniczały się do kontr ale w 45min udało nam się stworzyć tylko jedną sytuację gdzie w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się M.Ryznar, który jednak minimalnie się pomylił przy wykończeniu tej akcji. Gospodarze mieli swoje okazję do zdobycia bramki na nasze szczęście nie udało im się to.

Druga połowa to znów ataki gospodarzy a ciągle w defensywie radziliśmy sobie na tyle dobrze że Brzóza dopiero w 70 min potrafiła nam strzelić pierwszego gola. Doskonałe podanie od bramkarza, wykorzystuję ich napastnik przechwytując piłkę w naszym polu karnym i mimo asysty 2 zawodników strzela bardzo ładnego gola. Od tego momentu zaczęliśmy grać bardziej otwarty mecz podeszliśmy pressingiem do obrońców gospodarzy, którzy w końcu zaczęli wybijać piłki na oślep. Niestety jak się nam udało przechwycić piłkę to nie potrafiliśmy stworzyć groźnej akcji. Pod koniec meczu nasza intensywność gry na połowie gospodarzy zwiększyła się i w końcu  w 89 min strzelamy bramkę na 1:1 po rzucie rożnym. Jak się okazało to nie był koniec meczu i 3 min później niesamowitym zagraniem popisał się nasz rezerwowy zawodnik S.Bąk który w fenomenalny sposób przeszedł 3 zawodników gospodarzy w środku boiska i wypuścił w uliczkę naszego napastnika R.Wanowicz, który mocnym strzałem po długim słupku strzelił zwycięską bramkę. Chwilę po tym Pan Sędzia, który trzeba dodać zanotował bardzo dobre spotkanie zakończył spotkanie.

Podsumowując mimo dużych braków kadrowych, zagraliśmy bardzo dobry mecz. Pomimo że głównie graliśmy z kontry to nasze poświęcenie w obronie opłaciło się i w końcu po 7 porażkach i 1 remisie odnotowujemy pierwsze zwycięstwo.