KRZEMIENICA 0:0 GŁUCHOWIANKA 2010 - SPARING

statystyki szczegółowe

Aktualności

LIGA : GROM HANDZLÓWKA 4:1(2:1) GŁUCHOWIANKA

• autor: gluchowianka, 2015-08-27 08:50

W III kolejce przyszło się nam zmierzyć z liderem naszej grupy GROM HANDZLÓWKA. Ostatni raz graliśmy z tym przeciwnikiem 2012/2013 przegrywając u siebie 0:1 i remisując na wyjeździe 1:1. Patrząc wstecz mogliśmy się spodziewać wyrównanego pojedynku ale to GROM był zdecydowanym faworytem tego spotkania a my mogliśmy liczyć że po 2 porażkach w końcu sprawimy niespodziankę i zdobędziemy pierwsze punkty.

więcej...

Pierwsza połowa rozpoczęła się dość wyrównanie i pierwsze minuty nie wskazywały jakiejś przepaści w grze pomiędzy obiema drużynami. Oczywiście gospodarze częściej utrzymywali się przy piłce, częściej atakowali ale i my nie byliśmy im dłużni. Spotkanie wyglądało dość monotonnie do ok 20 min wtedy to akcję prawym skrzydłem przeprowadza GROM i do starcia w polu karnym dochodzi pomiędzy naszym obrońcą i skrzydłowym gospodarzy. Sędzia główny wskazuje rzut rożny ale nic z tego lepiej całą sytuację widział sędzia boczny i zdecydowanym gestem wskazał na wapno. No nic od tej pory przegrywamy 0:1 i walczymy dalej. Kolejne minuty mijają i kolejne starcie bark w bark przy linii bocznej boiska i sędzia boczny znów widzi faul naszego zawodnika. Dokładne dośrodkowanie GROMU, błędy w kryciu po naszej stronie i jest 0:2. W poprzednich meczach po dwóch straconych bramkach coś w nas pękało i przestawaliśmy grać na szczęście tym razem graliśmy do końca i po stałym fragmencie w 40 min zdobywamy bramkę kontaktową. Dobre dośrodkowanie R.Wanowicza w pole karne tam do piłki dopada P.Cisek jednak jego strzał broni rozpaczliwą interwencją bramkarz gospodarzy ale już przy dobitce naszego młodzieżowca A.Lisowskiego nie ma szans. Na przerwę schodzimy z wynikiem dającym nadzieje na dobry wynik.

Druga połowa rozpoczęła się fatalnie nie dość że dwóch naszych podstawowych zawodników zostało zmienionych to jeszcze w sytuacji bez przeciwnika w polu karnym nasz stoper wybijając piłkę trafia w swoją, rękę piłka nie zmienia nawet kierunku - dokładnie tydzień temu identyczną sytuacja nas spotkała i sędzie główny nie pokazał wtedy karnego argumentując że to była ręka przypadkowa - jednak sędzie główny spotkania zdecydował całkiem inaczej i podyktował kolejny w tym meczu rzut karny i mieliśmy 1:3. Do końca staraliśmy się coś zmienić w tym meczu ale nie byliśmy wstanie zagrozić GROMOWI mimo iż nie grał tak dobrej piłki jak ostatnio Leśna Wólka Podleśna. Pod koniec dostajemy po kontrze 4 bramkę i mecz przechodzi do historii. Niestety kolejne spotkanie pokazuje nam że w klasie A musimy zagrać przez 90 minut na 150% swoich możliwości aby mieć szanse powalczyć z takimi drużynami jak GROM czy też WÓLKA.

Miejmy nadzieje że już w kolejnej kolejce to się nam uda bo przyjeżdża do nas rywal zza miedzy WOLA DALSZA z 7 punktami na koncie i bez porażki w tym sezonie. Nie będzie łatwo.....