statystyki szczegółowe

Aktualności

LIGA : GŁUCHOWIANKA 3:2(2:1) POLONIA HYŻNE

• autor: gluchowianka, 2014-09-15 10:35

Wczoraj nasza drużyna po dwóch pechowym porażkach z rzędu rozegrała mecz z zespołem POLONIA HYŻNE. Mecze obu drużyn zawsze były bardzo wyrównane i zacięte do ostatniego gwizdka sędziego. Dokładnie tak samo było i tym razem.

Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga naszej drużyny, byliśmy częściej przy piłce czego efektem była pierwsza bramka M. Ryznar otrzymał podanie na 20m przed bramką rywali, i precyzyjnym strzałem otworzył wynik spotkania 1:0. Na drugą bramkę nie musieliśmy długo czekać bo już niespełna 5 min później po kontrze i indywidualnej akcji R.Wanowicz wynik brzmiał 2:0. Niestety w ostatnich minutach w poczynania naszych zawodników wkradła się nonszalancja i po fatalnym wykopie naszego bramkarza HYŻNE strzela kontaktową bramkę.

więcej...

Druga połowa zaczęła się bardzo kiepsko bo już kilka minut później tracimy po biernej postawie naszej pomocy bramkę na 2:2. Mecz się wyrównał co widać było do samego końca. Na szczęście  w 70 min po dośrodkowaniu piłki przez K.Sierpińskiego , S.Kłapsa podwyższa wynik i wyprowadza nas na prowadzenie. Mimo zdobytej bramki nie mogliśmy być spokojni o zwycięstwo ponieważ POLONIA próbowała wyrównać wszystkimi sposobami. W 80 min serca zadrżały wszystkim kibicom naszej drużyny gdy w sytuacji sam na sam znalazł się nasz bramkarz z grającym trenerem POLONI. Z tego pojedynku wyszedł zwycięsko nasz bramkarz broniąc fenomenalnie zarówno pierwszy strzał jak i dwie dobitki. Tym samy P.Wojnowski zrehabilitował się za błąd przy pierwszej bramce. Wynik końcowy pomimo słabszej gry w porównaniu do poprzednich spotkań brzmiał 3:2 i najważniejsze że 3 pkt pozostają w GŁUCHOWIE.