statystyki szczegółowe

Aktualności

LIGA : GŁUCHOWIANKA 1:2(1:1) TATYNA DYLĄGÓWKA

• autor: gluchowianka, 2014-09-05 12:37

Druga kolejka przyniosła nam przeciwnika z dużo wyższej półki TATYNA DYLĄGÓWKA - spadkowicz z Klasy "A" z grającym i dobrze nam znanym trenerem Artur Kyc. W meczu nie mogło wystąpić z różnych powodów kilku kluczowych zawodników ale po mimo tego zaprezentowaliśmy się bardzo dobrze mimo iż wynik 1:2 tego może nie odzwierciedlać.

Pierwsza połowa bardzo wyrównana. Jako pierwsi strzelamy bramkę P.Bytnar - 20min. Przy tej bramce mimo dobrego strzału Patryka bardzo nam pomógł bramkarz gości. Niestety wyrównanie pada bardzo szybko bo już po 6 minutach. Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła A.Kyc do piłki dopada napastnik TATYTNY i precyzyjnym strzałem umieszcza piłkę w siatce. W tej połowie obie drużyny miały możliwość podwyższyć wynik ale oba strzały zatrzymały się na poprzeczce.

więcej...

Druga połowa to bardzo dobra gra naszych zawodników, którym udało się zepchnąć gości do obrony stworzyliśmy 4 doskonałe sytuację - w tym 2 - 100% i 1 - 1000% aby wyjść na prowadzenie niestety nie udało nam się ich wykorzystać. Niestety w samej końcówce błąd przy wybiciu piłki w środku pola i fenomenalny strzał pomocnika TATYNY z 30m w samo okienko odebrał nam całą radość z tego spotkania i pozostawił ogromny niedosyt.