statystyki szczegółowe

Aktualności

LIGA : GŁUCHOWIANKA 2:2(0:1) SAWA II SONINA

• autor: gluchowianka, 2014-03-31 09:29

Z PIEKŁA DO NIEBA - tak w skrócie można opisać ostatni mecz naszej drużyny. Pierwsza połowa to bardzo wyrównane spotkanie. Żadna z drużyn nie uzyskała znaczącej przewagi ale to my jako pierwsi popełniliśmy błąd i w 20 min meczu przegrywaliśmy 0:1. Mimo kilku dobrych sytuacji wypracowanych przez naszych zawodników nie potrafiliśmy pokonać bardzo dobrze grającego w tym okresie meczu bramkarza gości.

więcej...

Po przerwie nadal nasze próby spełzały na niczym i na dodatek w 70 min tracimy bramkę na 0:2 po fantastycznym uderzeniu z rzutu wolnego.  Gra goście przez całe spotkanie była bardzo ostra co zaowocowało 5 żółtymi kartkami i jak się na końcu okazało 2 czerwonymi. Po pierwszej czerwonej kartce rzuciliśmy się  do zmasowanego ataku i w 80 min, po błędzie bramkarza gości S.Kłapsa strzela bramkę kontaktową (1:2). W 85 min, bramkarz gości kolejny raz źle interweniuje i po wyrzucie piłki z autu wypluwa piłkę za siebie, gdzie w doskonałej sytuacji do strzelenia bramki znalazł się A.Wierzbiński, który został sfaulowany przez bramkarza w polu karnym. Rzut karny wykorzystał M.Ryznar i mieliśmy już remis 2:2. Mało brakło i mogliśmy wygrać gdyby w ostatniej akcji meczu nasza ofensywa wykazała się spokojem ale patrząc na to że wyszliśmy z wyniku 0:2 trzeba pochwalić naszych zawodników za ambicję i konsekwentna grę do samego końca.